We starten met een rondje Lier, we fietsen direct naar de samenvloeiing van de Grote Nete en de Kleine Nete, vandaar gewoon de Nete genoemd.
Het voordeel van fietsen op jaagpaden zijn de lange, ononderbroken ritten die je kan maken, met weinig of geen gemotoriseerd verkeer
Vertrek
Zuster Agnes- Schapekoppenstraat 16, 2500 Lier
https://www.zusteragnes.be/home
Zuster Agnes is gelegen in een zijstraat van het Zimmerplein. Rechts als je voor de Zimmertoren staat.
Als je de schapen ziet, zit je goed

Bijeenkomst om 10:00h. We vertrekken als alle aangemelde er zijn en ten laatste om 10:30h.
Eten en drinken
We voorzien een stop aan het Brughuis in Muizen.
https://www.brughuismuizen.be/
Geen keuzestress bij de menu van het Brughuis: een kleine spaghetti, een grote spaghetti of een veggie spaghetti.
Allemaal met verse ingrediënten en overheerlijk.
Tempo
De traagste geeft het tempo aan, onder het motto "We laten niemand achter"
We rijden veel op dijken, tot nu toe is niemand in een rivier gesukkeld en dat willen we ook zo houden.
Om die reden rijden we bewust traag op sommige smalle hoge dijken.
Track
Rit is 54 km lang, voornamelijk op dijken of rustige banen. In de namiddag volgen we de Dijle, op een onverharde maar goed berijdbare dijk.
Enkel het laatste stukje is wat moelijker door de strook gras in het midden van het pad. Deelnemers (stand 8/11)
Luki
Helen
Capojan
Gert Jan
Johan
Lars
Donkeychote
Gps4all
Ronnius
Tom